Ridas Ürün Özellikleri

  ses ile ilgili bireysel ve toplumsal taleplere çok özel ve geniş menfaatler sunmaktadır. Ses yalıtımındaki üstünlüğü ile ’ ın ayrıcalığı hemen farkedilir. Dokusundaki polistren ve tekstil kompenentlerinin özelliği ile çok özel akustik sağlamaktadır.

 esneme özelliği ile çocuklara yönelik ev kazalarında son derece koruyucudur; cam, porselen, mobilya gibi ürünlerin çarpmalarında, ürünlere gelebilcek zararı da ortadan kaldıracaktır.

 bir iç cephe sıvası olduğundan duvarlarınızdaki kusurları (çatlak, döküntü, çukur, delik vs.) hiçbir tamirata gerek kalmadan mükemmel bir şekilde kapatır. Esneme özelliği ile diğer iç cephe uygulamalarında görülen ‘duvar çatlakları’  ile görülmez.

Hiçbir cephe malzemesinde olmayan bir özelliği  ile sizlere sunuyoruz. Bütün yaşam alanlarında temizlik, taşınma, mobilya yenilikleri gibi değişik sebeplerle darbelerden meydana gelen deformasyonları su spreyi ile çok kolay bir şekilde ustalıkla tamir edersiniz.

 

Hiçbir cephe malzemesinde olmayan bir özelliği  ile sizlere sunuyoruz..Yaşam alanlarında temizlik, taşınma, mobilya  gibi değişik sebeplerle  meydana gelen deformasyonları su spreyi ile kolay bir şekilde ustalıkla tamir edersiniz.

 gözenekli yapısı sayesinde; yaşam alanlarında insan sağlığı açısından problem teşkil eden ortamdaki rutubet, nem ve hava kirliliğini ortadan kaldırmaktadır. Temiz ve ferah bir hava almanıza yardımcı olur.

 içeriğindeki  hammaddelerin sayesinde ısıyı tutabilmesi özelliği ile  yalıtım sağlamaktadır. Mevsim şartlarına göre duvarlarda oluşan ısı , bu sayede enerjinizi sadece  havayı ısıtmak veya soğutmakta harcarsınız, duvarlarınızı değil.

 içeriğindeki kompenenetleri (tekstil, tutkal ve genleştirlmiş polistren tanecikleri) sayesinde yanabilirliğini en az seviyeye düşürmekte ve alev almamaktadır.Evinizi kötü kazalara karşı rahatlıkla korumanıza yardımcı olur.

 

Ev hanımları ve mekan sahipleri!..Artık duvar silmeye ve temizlik derdine son!.. ‘Anti-statik’ özelliği ile toz, duman, is gibi ortam kirliliklerine çözümdür.Nanoteknoloji ile kirleri hapseder.

;  cam elyafı, fiber, asbest vb. gibi kansorejen ve allerjen madde içermez.Ailenize , çocuklarınıza rahatlıkla ve güven içerisinde sunabileceğiniz bir uygulamadır.

 Yapısı ve dokusunda oluşan efektler sayesinde mekânları daha derin ve geniş gösterir. Farklı renkler size farklı ortamlarda oturma havası katar.

Görsellik sınıflandırmasında en üst düzeydedir. Diğer dekoratif iç cephe ürünlerindeki görsel keyif ve beğenirlilik süresi itibariyle  çok daha uzun sürelidir.

Ridas Ürünleri Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Resmi Sitesini Ziyaret Edebilirsiniz.